Obložte si bazén dřevoplastem

Plochy kolem bazénů jsou náročné na splnění různých požadavků. Velký důraz je třeba klást na zátěžovost, bezpečnost a také, aby obložení neklouzalo. Pokud je bazén v exteriéru, měli byste myslet i na mrazuvzdornost. Dalším významným faktorem, který hraje v roli při rozhodování při nákupu obkladových materiálů pro bazény, je i životnost a snadná údržba. To vše splňují kvalitní dřevoplasty.bazen-web

Dřevoplast (WPC) kolem bazénu v zahradě zajistí ideální hranici, která odděluje bazén od trávníku či další plochy, ale také zajistí dostatečný prostor pro to, aby se do bazénu nedostala tráva nebo listí z okolí. Z dřevoplastového obložení stačí případné nečistoty omést a opláchnout vodou.

Kvalitní dřevoplasty od českého výrobce WPC – WOODPLASTIC a. s. jsou ideální svým poměrem dřeva a plastu. 60 % dřeva a 40 % zdravotně nezávadného polymeru poskytuje optimální poměr mezi těmito dvěma surovinami. Výsledkem je eliminace nežádoucích vlastností dřeva (hniloba, plísně, napadení hmyzem, změna barevnosti, sesychání, kroucení, nerovnosti, třísky, negativní vliv slunce, mrazu, vody atd.), výrobek si přitom zachová vizuální efekt dřevěného povrchu. (woodplastic.cz). Dokonalé spojení užitných vlastností a stálé barvy zajišťuje postup výroby podle americké technologie Strandex, jež si společnost WPC – WOODPLASTIC licencovala.

Na výběr je i spousta odstínů, které společně s modrou hladinou vytváří lákavý efekt již na první pohled. Z široké škály tónů si vyberou ti, kteří dávají přednost jak teplým, tak studeným odstínům. Letošním favoritem je prkno FOREST PLUS inspirované barvou hořké čokolády! Jemné, nepravidelné žíhání mu navíc dodává tmavší a přirozenější vzhled. Jedná se o jedno z nejtmavších terasových prken.

(tz)