Když ochrana klienta nezná hranic

Letošní léto přineslo nejen tropické dny, ale i novinku v podobě partnerství ERGO pojišťovny a Vojenské zdravotní pojišťovny ČR. „Touha cestovat za hranice naší země a nebát se přitom o své zdraví stejně jako doma – to jsou dvě klíčové myšlenky, na nichž jsme postavili základy naší spolupráce“, uvádí Pavel Šuranský, člen představenstva ERGO pojišťovny zodpovědný za obchod.

„Na naše služby doma spoléháte díky své „zelené kartičce“ každý den. My Vám však chceme zaručit jistotu, že o Vás bude vždy dobře postaráno i kdekoliv v zahraničí,“ napsala VoZP ČR svým klientům v nedávném vydání svého Zpravodaje, kde informovala o novém partnerství s pojišťovnou ERGO. Tuzemská kartička zdravotního pojištění sice chrání například i v rámci Evropské unie, avšak pokud klient navštíví soukromou kliniku nebo je v dané zemi běžné platit spoluúčast či jiné poplatky léčby, pak si tyto náklady musí hradit sám.

Proto pro všechny stávající i nové pojištěnce vyvinula ERGO pojišťovna komfortní produkt VoZP cestovního pojištění zcela na míru. Pojištění lze sjednat pro území Evropy i celého světa, volitelně lze nastavit rozsah ochrany od základního pojištění léčebných výloh až po komplexní pojištění zahrnující i pojištění zavazadel, úrazu a odpovědnosti. Skvělý je i rozsah rekreačních sportů, které jsou zahrnuty již v základní ceně, a široká možnost připojištění rizikových a extrémních sportů za příznivou cenu.

Cestovní pojištění v kostce přináší celou řadu benefitů

· komplexní ochrana nejen zdraví, ale i zavazadel, odpovědnosti za škody vůči jiným osobám a odškodnění v případě úrazu

· připojištění storna zájezdu i přerušení již započaté dovolené

· ochrana domácích mazlíčků na cestách – veterinární péče a odpovědnost

· osobní sjednání na pobočkách VoZP nebo 24 hodin denně on-line

· číslo smlouvy a kontakt na asistenční služby zaslané v SMS při sjednání on-line

· nadstandardní kvalita asistenční služby 24 hodin denně

„Na novém produktu jsme spolupracovali s ERGO pojišťovnou, která operuje na českém trhu přes 20 let a má mnoholeté zkušenosti s prodejem cestovního pojištění,“ informuje dále VoZP.

Přesvědčivé jsou i ceny nového cestovního pojištění – prodloužený víkend v Evropě pro dvě osoby vyjde na 72 Kč, týden pro celou rodinu se dvěma dětmi pak na 294 Kč. Sjednat pojištění si může klient osobně na pobočkách VoZP nebo on-line z pohodlí domova, což se hodí mimo jiné v případech, kdy potřebuje uzavřít pojištění na poslední chvíli.

ERGO

Je jednou z největších pojišťovacích skupin v Německu a Evropě. Celosvětově je tato skupina zastoupena ve více než 30 zemích a soustředí se především na regiony Evropy a Asie. ERGO nabízí široké spektrum pojistných a spořicích produktů a dalších služeb. Ve své vlasti v Německu patří ERGO ve všech oborech k vedoucím poskytovatelům. Okolo 43 000 lidí pracuje pro skupinu jako zaměstnanci nebo jako samostatní zprostředkovatelé. V roce 2014 přijalo ERGO pojistné ve výši 18 mld. eur a svým klientům poskytlo pojistná plnění v přibližně stejné výši. ERGO patří k Munich Re, jednomu z vedoucích zajistitelů a nositelů rizika na světě.

Více na www.ergo.com

(tz)