Kamila Nývltová doslova žhavá…

568A8990Začátek léta oslavili hosté křtu nového videoklipu Kamily Nývltové opravdu tematicky. Rtuť teploměru v Praze vystoupala ve čtvrtek 22. 6. vysoko nad 30° (i když v prostorách muzea voskových figurín Grévin byl příjemný chládek), premiérově představený videoklip k písni „Příběh“ se záběry ze slunného Egypta přímo sálal létem a „žhavá“ byla i sama Kamila v odvážném overalu z butiku Boudoir Boutique, který pro ni vybral Sam Dolce.

Široké veřejnosti se nový videoklip představil premiérově tuto neděli na TV Óčko. Kdo nestihl, může ho shlédnout na YouTube. Píseň „Příběh“ složil pro Kamilu rocker Pepa Vojtek a text napsala Patricie, autorka hitu „Boky jako skříň“. Natáčel se v egyptském městě Marsá Alam v režii Chaplyho, o make-up a styling se postaral Sam Dolce a o vlasový styling Daniel Boček.

Videoklip pokřtili Josef Vojtek a Jan Toužimský, akci moderoval Jan Křehla z Hudebního divadla Karlín a nechyběla na ní celá řada dalších známých tváří. Pogratulovat Kamile a jejímu týmu ke skvělé práci a popřát klipu zasloužený úspěch přišli třeba stylista Kája Pavlíček, fotograf Petr Kozlík nebo herec a moderátor Petr Vojnar.

„Děkuju všem, kdo se na písni a klipu podíleli, všichni byli naprosto skvělí. A že bylo natáčení chvílemi opravdu náročné! Kdyby mi někdy byla zima, stačí si vzpomenout na Marsá Alam,“ směje se Kamila. „Při práci jsme ale také skvěle bavili. Častokrát jsme se tak smáli, že jsme pak měli někdy i problém přestat a začít zase něco dělat. V tu chvíli nastoupily Réňa s Blánkou, holky z produkce, rázně nám to utnuly a my museli zase makat,“ říká rozesmátá Kamila a dodává: „Kdybych mohla všem těmhle lidem, kteří se na křtu sešli, dát aspoň trochu té pohody, jakou jsme si vytvořili jako tým při práci na klipu, tak to bych si moc přála. Protože málokdy se sejde tak skvělá parta lidí, kteří si fakt sednou po všech stránkách a vydají tolik krásné, vřelé energie. Samozřejmě mám radost, že také dnes všichni přišli. A vůbec jsem šťastná, že se na křtu v Grévinu sešlo tolik báječných lidí. Se skvělými lidmi kolem sebe se všechno dělá mnohem snáz a s větší radostí.“

Na podzim se můžeme těšit na další várku ve všech ohledech žhavých fotek z Egypta. Kamila Nývltová bude křtít svůj kalendář pro rok 2018. Fotografování se ujal Petr Kozlík a o krásu půvabné mladé zpěvačky se opět starali Sam Dolce a Daniel Boček, takže se rozhodně máme na co těšit!

www.artpresto.cz

www.nyvltova.cz

www.persum.cz