Party Addict #11 zahájí Prague Fashion Week ve velkém stylu

DJ NobodyListen se po dvouměsíční odmlce hlásí s dalším dílem famózní party Addict. V pořadí již jedenácté pokračování Addictu bude mít tentokrát podtitul Fashion Week Edition a proběhne jako oficiální zahajovací party a část programu akce Mercedes-Benz Prague Fashion Week v pátek 16. března. V roli hlavní hvězdy vystoupí londýnský DJ Sweyn Jupiter, který si v Praze zahraje poprvé.
Addict #11 se uskuteční podle Matěje Kretíka z Bookin Agency, http://www.bookinagency.cz/, který se na populární hudební události překračující hranice Prahy spolupodílí, v pátek 16. března od 21.00 a jako vždy nabídne především naprosto špičkový hudební zážitek a velice atypickou atmosféru.
Celkový dojem bude navíc umocněný opravdu netradičním výběrem místa. „DJ NobodyListen v tanečních rytmech tentokrát rozpohybuje smíchovský kostel Sacre Coeur,“ uvádí Matěj Kretík z Bookin Agency s tím, že autentickou kostelní atmosféru ještě potrhne dokonalý zvuk z extra výkonného sound systému od L-Acoustics a parádní vizuální doprovod, o který se postará Lunchmeat Studio. Vše pak umocní i fakt, že všichni účastníci akce budou oděni do stejnobarevného oblečení. Doporučeným dress codem je totiž černá barva, která se ke kostelnímu prostředí přímo hodí.
V roli headlinera se objeví londýnský DJ a producent Sweyn Jupiter, který je součástí velmi uznávaného labelu Night Slugs a spolupracuje s takovými jmény jako Kelela, Danzel Curry, Flirta D atd. V Praze si v rámci Addictu zahraje vůbec poprvé. Neméně zajímavé bude i vystoupení samotného organizátora Jakuba Stracha alias DJ NobodyListen. Všechny přítomné si svými sety zaručeně podmaní i DJs nrmn, Kewu, Pierre a Calin.

K Addictu kromě dobré hudby neodmyslitelně patří také lahodné nápoje. O pitným režim všech zúčastněných se jako vždy budou v průběhu celé noci starat krásné Jäger hostesky se zásobou ledově namraženého Jägermeisteru. K dispozici bude navíc i 5 barů. Jeden z nich bude v režii barmanů z vyhlášeného pražského podniku Groovebar.
Nepřestávejte lovit ty nejlepší zážitky a dorazte na Addict #11, který vypukne v pátek 16. března ve 21:00 hodin v kostele Sacre Coeur. Akce bude trvat až do 5:00 sobotního rána. Vstupenky budou k dostání na místě za 400,- Kč. Prostor má omezenou kapacitu, tak se vyplatí dorazit co nejdříve. Vstup je povolen pouze plnoletým osobám.
Místo konání: Sacre Coeur, Holečkova 31, Praha 5.
Čas: pátek, 16. března, 21:00-05:00.
Facebook událost: https://www.facebook.com/events/2006235682947388/
Odkaz na dokument Addict: https://www.youtube.com/watch?v=GQIxbaki86A&t=1s

O Matěji Kretíkovi

Matěj Kretík se již deset let stará o známé lidi. Roku 2013 založil talentovou agenturu Bookin Agency která se dnes stará o přední influencery v Česku a spolupracuje se zvučnými značkami na trhu, stojí rovněž za obchody s módou Senovážná 6 a internetový obchod https://www.snapbacks.cz/ a Streetsportline pro mladé nejen u nás, ale i na Slovensku, produkcí sledovaných videoklipů a kampaní. Na kontě má i úspěšný online magazín THE MAG a společně s DJ NobodyListen právě populární hudební událost Addict, která se rozrostla za hranice Prahy. Umí oslovit zejména lidi pod 30 let. Zastupuje rappera Johny Machette, blogerku a herečku Gabrielle Hecl, DJ a producenta NobodyListen. V poslední době jeho talentová agentura http://www.bookinagency.cz/ spolupracovala s rapperem Logicem, hercem Zdeňkem Piškulou, zpěvačkou Sharlotou, youtuberem Vláďou z VladaVideos a dalšími.

(tz)