V. Kulhánek pokřtil knihu Cestou na Hrad

Patronkou knihy, která popisuje i působení v rámci mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO, se stala Karolína Topolová, generální ředitelka AURES Holdings, kam značka také patří.

Vratislav Kulhánek, kterého má většina z nás spojeného se světem automobilů a českým hokejem, dnes na půdě mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO pokřtil svoji knihu „Cestou na Hrad“, která se z velké části týká i jeho kandidatury v letošních prezidentských volbách. Patronkou knihy se stala Karolína Topolová, generální ředitelka skupiny AURES Holdings, kam patří značky AAA AUTO, Mototechna, 1. autoDiskont nebo inovační laboratoř AuresLab.

„S Vratislavem Kulhánkem se známe neskutečně dlouho a spolupráce si moc vážím. Společně jsme vedli tehdejší společnost AAA AUTO před deseti lety na burzu a prožívali krizi, která záhy přišla na evropský trh. Sedíme také za jedním předsednickým stolem Dětské dopravní nadace, která finančně pomáhá sirotkům obětí dopravních nehod a kde jsou Áčka letitým partnerem a jedním z hlavních podporovatelů,“ řekla generální ředitelka mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO Karolína Topolová a dodala: „Vážím si toho, že si mě Vratislav vybral za patronku knihy, že jsme součástí její historie, a chtěla bych tímto Vráťu přivítat zpět v naší společnosti, kam v nejbližších dnech nastoupí na pozici člena dozorčí rady.“

V úvodu knihy Vratislav Kulhánek shrnuje svůj životní postoj: „Věnováno všem optimistům, kteří se nenechávají zmást katastrofickým líčením světa a naopak dennodenně pracují s přesvědčením, že jen na nás samotných záleží, jak se budeme mít. Věřím, že jsme národem slušných, chytrých, cílevědomých lidí a dokážeme světu představit další silné osobnosti ze světa sportu, kultury, vědy, obchodu a snad brzo i moderní politiky. A také všem kamarádům za to, že jsou.“

„Vratislav je člověk, který neumí sedět doma s rukama v kapsách. Byl vrcholovým sportovcem, významným manažerem i vrcholným sportovním funkcionářem a dotkl se jako kandidát na prezidenta i vrcholů politiky. Prostě zažil věci, které vydají na tři životy. Nebo na jednu knihu, která ale je o to zajímavější,“ řekl o knize Cestou na Hrad Martin Diviš, předseda představenstva Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group.

(tz)