Tradice Fernet Stock do moderní láhve

Výjimečnost, poctivost a originalita tradičního českého bylinného likéru Fernet Stock se převtělují do nové lahve a v atraktivní podobě míří nejen k mužům, ale i ženám. Rebranding drží krok s moderní dobou, co ale zůstává a bez čeho by se Fernet Stock neobešel, je tradiční ruční zpracování, přírodní složení a bohatá hořkobylinná chuť. 

Tradici Fernet Stock začal psát Lionello Stock roku 1927 a od té doby byl Fernet Stock součástí mnohých příběhů. Díky zachování jeho poctivé receptury je nejprodávanějším hořkobylinným likérem v Česku. To, co dělá Fernet Stock opravdovým českým pokladem, je více než 90 let přetrvávající originální a nezaměnitelná chuť, která tkví v dlouhém procesu výroby. Teprve ve chvíli, kdy Fernet Stock dozrává k dokonalosti, stává se součástí vašich příjemných odpočinkových chvilek. Ať už samotný, anebo v podobě legendárního drinku Bavorák.

A tradiční chutě Fernet Stock Original a Fernet Stock Citrus doplní během dubna nová příchuť Fernet Stock Honey. Tři různé varianty – tři možnosti vybrat ideální dárek prémiového českého bylinného likéru pro své blízké. A pokud se nemůžete rozhodnout, který z nich bude nejlepší, máte možnost vyzkoušet jejich plnou chuť i chuť míchaných drinků na Manifesto Marketu, kde společnost Stock Plzeň – Božkov prezentuje své široké portfolio ve stánku Lionello’s Cocktails.

Fernet Stock Original

Originální hořkobylinná chuť získaná poctivou ruční prací se převlékla do nového kabátu. Inovovaný design láhví posouvá Fernet Stock směrem k ještě vyšší originalitě.

Fernet Stock Citrus

Hořkobylinná chuť osvěžená citrusovou příchutí potěší ženy i muže. Nový design láhví posouvá Fernet Stock směrem k vašim novým zážitkům.

Fernet Stock Honey

Zcela nová příchuť Fernet Stock Honey přináší jemnou nasládlou chuť bylin s minimální hořkostí, ze kterého se budou radovat zejména ženy. Skvěle chutná samotný, dobře vychlazený nebo s kostkou ledu.

(tz)