Mattoni podporuje barmany

Značka Mattoni je se světem barmanů spjata již dlouhá léta. Je organizátorem Mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů Mattoni Grand Drink, a je také oficiální vodou České barmanské asociace. Aktuální koronavirová situace se zásadně dotkla i barmanů. Proto se zrodila Mattoni Barmanská Výzva, ve které značka dává barmanům možnost ukázat svou kreativitu a inspirovat k míchání nealko koktejlů doma.

Mattoni Barmanská výzva probíhá na instagramovém účtu Mattoni_czsk. Barmani mají za úkol vymyslet originální koktejl za použití Mattoni perlivé a dalších běžně dostupných surovin, výsledný drink buď natočit nebo vyfotit a včetně receptury jej zveřejnit na svém instagramovém účtu. Každý, kdo se chce do výzvy zapojit, musí také nominovat a v příspěvku označit další tři barmany, @mattoni_czsk a přidat hashtag #MattoniBarmanskaVyzva. Zapojit se do soutěže je možné nejpozději 21. 4., poté budou vybráni finalisté, o jejichž umístění rozhodne svým hlasováním veřejnost. První tři umístění získají finanční odměnu.

„V Mattoni spolupracujeme s barmany již velice dlouho, mnozí z nich se stali našimi přáteli a protože víme, že to teď mají opravdu těžké, chtěli jsme pro ně připravit nějakou formu podpory. V barmanské výzvě na Instagramu se těšíme na kreativitu barmanů, kteří mají připravit nealko koktejl z jednoduchých surovin. Kromě barmanů si pak všechny recepty může z pohodlí domova vyzkoušet kdokoliv a třeba si tak alespoň zpříjemnit den v karanténě,“ vysvětluje manažer značky Mattoni Jan Kolafa.

Pravidla a více informací o výzvě naleznete zde: bit.ly/Pravidla_Mattoni

(tz)