SAZKAmobil přichází s eSIM. Je ekologická, bezpečná a ušetří váš čas

SAZKAmobil rozšiřuje nabídku a jako jeden z prvních virtuálních operátorů nově nabízí eSIM karty pro předplacené i paušální služby. Namísto plastové SIM karty si můžete pořídit novou virtuální SIM kartu jednoduše a z pohodlí domova. K dispozici ihned máte mobilní služby včetně volání, SMS nebo mobilního internetu. Ušetřete svůj čas sháněním nové SIM karty a pořiďte si ji jednoduše kdykoliv online.

Dříve nebo později se zřejmě s plastovými SIM kartami rozloučíme a plně je nahradí eSIM. A není se čemu divit, namísto klasické verze nemusíte chodit na pobočku nebo čekat, až vám nová karta dorazí domů. Navíc se jedná o bezpečnější a ekologičtější variantu, než nabízí klasické SIM karty. „SAZKAmobil je další operátor, který nabízí svým zákazníkům eSIM. Zákazníci si mohou pořídit virtuální SIM jednoduše v e-shopu nebo internetové Samoobsluze a začít využívat našich služeb okamžitě.“

Výhody eSIM karty

Klasická verze, která se vkládá do mobilu, má speciální čip. Ten shromažďuje data ohledně toho, k jakému operátorovi přísluší. Virtuální eSIM je namísto klasické verze „pouze“ vestavěný čip v telefonu. Díky němu si na eSIM jednoduše stáhnete svůj profil s veškerými informacemi, které potřebujete. „eSIM umožňuje mj. přidávání více profilů na jeden čip. Následně mezi nimi může zákazník jednoduše přepínat podle potřeby. Zákazník může využívat různé eSIM například pokud často cestuje do zahraničí a využívá SIM lokálních operátorů,“ komentuje Jan Schmiedhammer.

Praktičnost i bezpečí

Stalo se vám, že jste si koupili nový telefon, ale nemohli jste ho začít používat, protože se do něj nevešla vaše stará SIM karta? Tento problém s eSIM už řešit nemusíte, připojíte se k ní totiž online. Výhodou je, že je i bezpečnější. Pokud dojde k tomu, že vám někdo telefon odcizí anebo ho ztratíte, eSIM z něj neodstraníte a díky tomu tak můžete svůj mobil jednodušeji dohledat. V porovnání s klasickou verzí je bezesporu také ekologičtější.

Kde eSIM pořídíte?

Virtuální kartu zakoupíte na stránkách www.sazkamobil.cz. Než se pro tuto variantu rozhodnete, ověřte si, že vaše zařízení eSIM podporuje. Většina novějších mobilních telefonů a tabletů si s eSIM rozumí. Jestli je to i ten váš, si můžete ověřit na webu SAZKAmobilu.

Více na www.sazka.cz a www.allwynentertainment.com.