Vitamíny v každém okénku a překvapení navíc! Ovocňákův adventní kalendář dozrál k dokonalosti

Že u dětí zdravé mikulášské nadílky zrovna nefrčí? To není tento případ! Pod každým okénkem Ovocňákova adventního kalendáře se totiž skrývá to nejlepší ovoce v podobě oblíbených plátků a na Štědrý den přihodil Ovocňák ještě hračku navíc! Kromě nadílky nabité vitamíny se tak můžou mlsouni těšit i na vánoční překvapení. A kouzlilo se i na samotném provedení. Takže jaké novinky vytáhne letos Mikuláš z nůše?
Aby si užily nadílku a zároveň do sebe s každým políčkem necpaly čokoládu, palmový olej a éčka. Když dbáte na dětskou životosprávu, nejsou svátky nejjednodušším obdobím v roce. Ovocňák proto letos připravil hned dvě dobroty, se kterými bude čekání na Ježíška 100% raw, bez přidaného cukru, bez konzervantů, bez zahušťovadel a bez dalších nesmyslů. Základem obou jsou ovocné plátky – lahůdka, kterou Ovocňák vyrábí jen a jen z ovoce z vlastních sadů a od moravských pěstitelů. Dokonale zralé a šťavnaté ovoce rozdrtí, vylisuje a pak za nízkých teplot suší. Výsledkem jsou slaďoučké plátky, které jsou dokonalá ovocná sváča, co se nezkazí.

24 dobrot a překvapení k tomu

Stejně jako minulý rok i letos se v každém okénku ukrývá balení šťavnatých ovocných plátků. Kromě 24 políček nabitých vitamíny v 8 příchutích se může každý mlsoun těšit i na vánoční překvapení. Na Štědrý den ho čeká hračka v podobě 13 ovovíček s návodem na poskládání robota nebo vánoční hvězdy a oči se rozzáří také sběratelům – mezi víčky se totiž skrývá jedno unikátní zlaté, které se ještě nikdy nikde neobjevilo. Nová ekologická verze kalendáře je letos celá z papíru, takže kromě toho, že je zdravý a dobrý, je i přátelštější k přírodě. To díky papíru i tomu, že ovoce pro výrobu plátků k nám necestovalo přes půl planety, ale sklidilo a zpracovalo se všechno tady u nás.
Adventní kalendář, na www.ovocnak.cz za 399 Kč od poloviny října.

Ledový bonbonek

Z dárkového bonbonku se stala Ovocňákova vánoční klasika. Schované jsou v něm plátky v příchutích hruška, jahoda, malina, meruňka a černý rybíz a tuto zimu se oblékl do nového omrzlého provedení. Ani balit se s ním už nemusíte!
Vánoční bonbon, na www.ovocnak.cz za 75 Kč od poloviny října.

Sběratele, požitkáře – potěší snad kalendáře.
Pro každého v rámci svátků – bonbon plný ovoplátků!
A nadílka je připravená.

O Ovocňáku:
Ovocňák je značka v Česku a na Slovensku vyráběných 100% ovocných a ovocno-zeleninových pochoutek a nápojů. Využívá výhradně české a slovenské suroviny z oblasti CHKO Bílé Karpaty a okolí. Většinu si pěstuje ve vlastních sadech na česko-slovenském pomezí.
Ovocňák založila rodina Kořínkových v roce 2011 a prvním vyráběným produktem byly čisté ovocné mošty. Od té doby se nabídka rozšířila na mošty, pyré, sušené ovocné plátky a rakytníkové produkty (šťávy, sirupy, marmelády, čaje). Všechny produkty Ovocňáku jsou čistě přírodní, 100% ovocné (případně zeleninové) a neobsahují žádné chemické konzervanty nebo jiná aditiva.

(tz)