Na Barumce tančily celebrity

Happy Rally_Olga_LounovaPodobně jako řada měst, obcí, krajů a subjektů po celém světě se i letošní Barum Czech Rally Zlín rozvlnila v tanečním rytmu. Speciální filmařský tým totiž v jejím průběhu natočil originální videoklip, kterým se zlínská rally zapojila do taneční mánie spojené s populárním hitem Happy od zpěváka Pharrella Williamse.

Barum Czech Rally Zlín je populárním motoristickým podnikem, jako automobilová soutěž patří do prestižních seriálů FIA ERC a MMČR. Její věhlas už dlouhá léta daleko přesahuje hranice České republiky a to nejen díky kvalitní organizaci a pravidelně bohaté jezdecké účasti, ale zejména díky obrovské divácké návštěvnosti a unikátní atmosféře podél trati.Happy Rally farar

Díky fanouškům už Barum Czech Rally Zlín není jen sportovním podnikem, ale také významnou kulturní a společenskou událostí. Lidé, kteří u tratí rychlostních zkoušek sledují závodní vozy, stejně jako ti, kteří ve zdejším regionu žijí a svou tolerancí umožňují uspořádání tak rozsáhlého podniku, jsou neoddělitelnou součástí motoristického svátku, který už pátou dekádu patří nerozlučně k životu na Zlínsku.

Právě lidé, ať už přímo či nepřímo spojení s Barum Czech Rally Zlín, jsou hlavními hvězdami čerstvě vyrobeného videoklipu Happy rally. Ten má za cíl ukázat široké veřejnosti, že rally nejsou jen rychlé vozy na rychlostních zkouškách, ale také bohatě žijící region, ve kterém se soutěž koná. Turistické atrakce, nádherná krajina, nekonečná zábava pro tisíce lidí z Česka i zahraničí a silný ekonomický impuls pro místní subjekty. To všechno Barum Czech Rally Zlín umí – už čtyřiačtyřicet let přináší zábavu lidem, které dělá HAPPY!

Celý videoklip včetně dalších materiálů, jako jsou např. fotografie z natáčení, je k vidění na stránce www.happyrally.eu