Když je auto jako prase…

sexy maxdriveTrávíte čas vymýšlením a plánováním, kdo a kdy dopraví váš rodinný vůz do automyčky? Ztrácíte čas čekáním v kolonách před mycím boxem? Už nemusíte. Odborníci na péči o váš vůz ze společnosti MaxDrive přijedou za vámi. MaxDrive je plně mobilní parní automyčka, která umyje auto před vaším domem, v garáži či garážovém stání, ve firmě, kdekoliv vás napadne. Potřebuje pouze připojení do sítě s dosahem 50m.

MaxDrive je inovativní společnost, která pečlivě sleduje trendy a novinky v oblasti péče o auta. Poskytuje maximálně profesionální služby v té nejvyšší kvalitě. Díky kombinaci čištění interiéru a exteriéru vozu horkou párou, utěrkami z mikrovláken a špičkovou autokosmetikou na bázi nanotechnologií, dokáží technici snadno odstranit usazené nečistoty z každého automobilu. Parní technologie bezpečně zničí roztoče v čalounění vozu, na volantu i přístrojové desce. Což standardní myčka nezvládne nikdy. Díky komplexní péči i starší, poškrábaný lak získá svůj původní vzhled. Běžné kartáče v automyčce naopak lak rozrušují…

Technologie, které společnost využívá, jsou šetrné k životnímu prostředí. Na kompletní umytí vozu totiž stačí pouhých 10l vody. Nečistoty jsou navíc během celého procesu zachytávány do odpadní vany, kterou po dokončení mytí technik MaxDrive ekologicky likviduje v čističce.

MaxDrive tak nabízí službu, která šetří čas, peníze, životní prostředí a také vaše auto. Dopřejte rodinnému mazlíčkovi a věrnému služebníkovi tu nejlepší službu, jakou můžete. Odmění se vám výkonem a spolehlivostí.

Rychlý tip: Potřebujete potěšit maminku, která dbá o zdraví svých dětí, partnera, pro něhož je péče o rodinný vůz vše, nebo sebe tím, že z auta, ve kterém trávíte velkou většinu dne, a podle toho také vypadá, necháte snadno a rychle udělat reprezentativní vůz, ve kterém nebudou ani stopy po dětských svačinách, velkých nákupech, zvířecích chlupech? Je to jednoduché. Nechte si vystavit vánoční voucher a rozdávejte radost. Na www.jakcistitauto.cz 

(tz)