Druhá nejvyšší výhra v historii

Sázející z okresu Praha-východ splnil všechny podmínky pro výplatu Superjackpotu Sportky, vsadil v pátek 31. 10. 2014 plný tiket, v sedmém sloupci uhodl všech šest vylosovaných čísel druhého tahu a trefil i poslední číslo Šance. K tomu si přidal ještě jednu výhru v pátém pořadí a může se přihlásit o celkovou výhru 195 102 153 Kč.

Je zajímavé, že tato druhá nejvyšší výhra v historii sázení u nás padla téměř přesně po roce od nejvyšší výhry, která byla 399 904 705 Kč, a získali ji manželé z Chrudimska.

Díky další plné sázence náhodným tipem padl včera také jackpot prvního tahu, výherce z Hradce Králové vedle něj získal i jednu výhru v pátém pořadí a přijede si pro 5 284 836 Kč.

Mezi letošních 90 milionářů rozdělila Sazka už více než 831 milionů korun.

Nejvyšší výhra všech dob však může padnout už tento pátek, protože v Eurojackpotu je připravena částka 754 000 000 Kč!

O společnosti SAZKA a.s.

SAZKA a.s. je největší a nejstarší loterijní společnost v České republice s cca 95% tržním podílem na trhu loterií a jiných podobných her. Hlavními loterijními produkty společnosti jsou číselné loterie s nejznámější hrou Sportka. Kromě číselných loterií jsou v produktové nabídce stírací losy, sportovní kurzové sázky a rychloobrátkové hry. Druhým pilířem jsou neloterní produkty, kde stěžejní postavení zaujímají služby mobilního operátora SAZKAmobil, prodej vstupenek, dobíjení mobilních telefonů a zprostředkování plateb za služby a zboží. Své produkty poskytuje SAZKA a.s. hlavně prostřednictvím unikátní prodejní sítě více než sedmi set tisíc prodejních míst rozmístěných po celé České republice. SAZKA a.s. je členem nadnárodní investiční skupiny KKCG, působící v 11 zemích na 4 kontinentech. Více na www.sazka.cz a www.kkcg.eu.