PROFI ODĚVY do svého sortimentu uvedly značky Pfanner a Protos Integral

PROFI ODĚVY do svého produktového portfolia uvedly dvě nové značky, které pocházejí z Rakouska. Pfanner a Protos Integral. Za oběma stojí Pfanner  Schutzbekleidung GmbH, rakouský výrobce bezpečnostních a ochranných oděvů, pomůcek i doplňků.

PROFI ODĚVY tak nyní nabízí opět komplexnější sortiment i pro ty nejnáročnější zákazníky, firmy i profesionály, kteří své aktivity realizují ve složitých terénních podmínkách a potřebují špičkovou ochranu i pohodlí podložené technologickými inovacemi, materiály prvotřídní kvality a reálným testováním, na něž se mohou s důvěrou spolehnout. Sortiment PROFI ODĚVY nyní pokrývá potřeby těch, kteří se, ať již jako soukromníci či zaměstnanci firem, věnující lesnímu hospodářství, arboristice, specifické údržbě zeleně, rizikovému kácení dřevin, údržbě městské zeleně. 

„Se společností Pfanner Schutzbekleidung GmbH jsme se na spolupráci dohodli v polovině letošního roku. Chtěli jsme portfolio námi nabízených produktů rozšířit o novou kategorii, a to se povedlo. Nyní jsme schopni obsloužit specifický segment zákazníků, kteří pracují celoročně v náročných rizikových přírodních podmínkách“ uvedla Ing. Jana Erbová, jednatelka společnosti AC-T servis, spol. s r.o., která PROFI ODĚVY vlastní.

Tyto pracovní disciplíny jsou náročné nejen na fyzickou a psychickou kondici, ale lze je provozovat pouze se specifickým vybavením splňujícím příslušné bezpečnostní normy.  Pro PROFI ODĚVY je základním kamenem filozofie důraz na bezpečnost, ochranu, kvalitu, trvanlivost, funkčnost a praktický i moderní design. Do tohoto konceptu značky Pfanner a Protos Integral velmi dobře zapadají. Jejich podstatu tvoří vysoká přidaná hodnota, která se odvíjí od řady inovací, technologických vylepšení, vývoje nových materiálů, aplikace světových patentů. „Těší nás, že tento výrobce na novinky nespěchá, nezavádí je do výroby jen proto, aby inovoval, ale právě proto, aby svým zákazníkům nabídl nepřekonatelnou kvalitu, užitnou hodnotu. Dokáže to mimo jiné proto, že je se svými odběrateli a lidmi z praxe během celého procesu vytváření nových výrobků v bezprostředním kontaktu. Díky tomu vznikají nadčasové kousky jako například protiprořezová obuv Tirol Juchten, které zákazníci důvěřují již víc než 17 let. Je to strategie, která směřuje také k naplnění myšlenek udržitelnosti, což dokazuje například využívání materiálů bez škodlivin nebo produkce v přímo na území Evropy s důrazem na sociální odpovědnost,“ komentovala Jana Erbová.

Ochranné pracovní oděvy a ochranné pomůcky Pfanner a Protos Integral pro lesní hospodářství, kůrovcovou kalamitu a rizikové kácení. Výrobce má na světových trzích vynikající renomé. Patří k absolutní špičce v odvětví. Každý produkt vychází z precizního vývoje, jako je tomu například u bezpečnostních přileb Protos Integral, které byly na trh uvedeny dvanáct let poté, kdy se zrodil prvotní nápad. Značky Pfanner i Protos Integral si předsevzaly, že se nespokojí s průměrností a mainstreamem, ale stanou se leadry trhu bezpečnostních oděvů, obuvi, helem a doplňků pro práci v lesnictví a příbuzných oborech. Proto motto, jež obě značky provází, zní: Simple. Safe. Living. Všechny výrobky jsou navrženy tak, aby byly příjemné pro svého nositele a pomáhaly mu posouvat jeho limity. V duchu jednoduchosti. Bez zbytečných a nepotřebných prvků. Z odolných, prvotřídních materiálů s dlouhou životností. Pro snadnou údržbu. Pro život, ochranu a bezpečí. „Pfanner i Protos Integral lze charakterizovat jako značky deklarující, že špičková kvalita by neměla být jakousi luxusní nástavbou, ale určitým základem pro ochranu lidského zdraví. A u bezpečnostního vybavení či pracovního oděvu to platí dvojnásob,“ doplnila Jana Erbová. Z tohoto důvodu také každý kus oděvu prochází náročnými zátěžovými testy, jež bývají tím nejočekávanějším bodem vývoje a nakonec i výroby.

PROFI ODĚVY dokáží zákazníky vybavit vším potřebným od protipořezových kalhot, speciální protiprořezové obuvi, šlí, triček, ochranných brýlí, bund Pfanner až po unikátní ochranné přilby Protos Integral prostřednictvím e-shopu anebo kamenných prodejen v Praze, Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. Firmy mohou využít služeb obchodních zástupců, kteří dorazí přímo k firemním zákazníkům, najdou pro ně vhodná řešení, od výběru správného typu oblečení či obuvi z těch nejlepších materiálů až po volbu vhodných velikostí či umístění log na nové pracovní oděvy.

(tz)