Party drink do kapsy

Zapomeňte na energetické nápoje a vsaďte na mikrodrink Waterdrop. Nová kapsle NERO je plná povzbuzujících látek, které se běžně vyskytují v přírodě. Navíc úplně bez cukru a chemických látek. Povzbuzující, a přesto zdravý nápoj, můžete mít stále u sebe.

Složení nových kapslí NERO vám dodá energii do nového dne nebo na dlouhý večírek. Malá kostka Waterdrop váží jen pár gramů, takže se vám vejde do sebemenší kabelky a můžete mít povzbuzující drink kdykoliv po ruce. Rozpuštěním ve vodě získáte až 600 ml nápoje bez cukru a zbytečné chemie. Navíc nezatížíte planetu o plastovou láhev nebo plechovku. Malou kapsli stačí rozpustit ve vodě a party může začít. K unikátním černým kapslím NERO je nabízená také designová nerezová láhev s dvojitou stěnou, která udrží nápoj v požadované teplotě. Novou limitovanou řadu NERO pak doplňují nerezová brčka nebo praktické pouzdro na kapse.

Jen malá kapsle .

Přírodní kofein a extrakt z guarany zaženou únavu. Guarana představuje přírodní zdroj energie na několik hodin a bez vedlejších účinků. Právě proto je součástí snad všech povzbuzujících drinků. Rozjasní mysl, zlepší koncentraci a povzbudí celý organismus. Je to skvělý společník, pokud vás čeká dlouhý den, zkouška nebo náročné jednání.
Kolový ořech je další povzbuzující látkou, díky které zůstanete dlouho vzhůru a plní energie. Kolový ořech je tradičně používaný pro své povzbuzující účinky. Zejména obsažený kofein je znám svou schopností podporovat soustředění, vytrvalost, pozornost a koncentraci. Tradičně bývá vyhledávaným prostředkem na zahnání únavy a hladu.
Aktivní uhlí má vysokou adsorpční schopnost a váže na svůj povrch plyny a toxické látky ze zažívacího traktu. Tím působí příznivě při očistě organismu. V trávicím ústrojí se nevstřebává, ale pouze na principu adsorpce (přichycení) z trávicího traktu vychytává řadu látek, jako jsou toxiny, bakterie, některé „odpadní“ produkty metabolismu, ale i léčiva.
Dále kapsle NERO obsahuje vitamíny C, B6, B12, přírodní aroma a chuť ostružin.
Nápoj není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy.

Další ceny na www.waterdrop.cz

.První samostatní prodejní místo

V obchodním centru Chodov najdete od 26. 9. 2019 v přízemním podlaží první samostatné prodejní místo unikátních mikrodrinků a designových lahví Waterdrop.

Stánek Waterdrop v obchodním centru má pro své zákazníky připravené speciální nabídky, prodej zvýhodněných setů i možnost dárkové balení. Obsluhující personál je připraven sdělit podrobnější informace a popovídat si o nabízených produktech. Zákazníci si budou moci koupit i „Drop to go“ a udělat si vlastní mikrodrink na cestu do ekologických 100 % rozložitelných papírových kelímků.

Stánek do tvaru kapky bude mít pro své zákazníky připraveny speciální akce a také celou řadu bonusů. Například prodej knihy, která pomáhá (Prague Interior Design Guide) a lze ji koupit samostatně nebo získat jako dárek k nákupu.

Rodiče a jejich děti potěší spolupráce s hračkářstvím Bambule. Aktuální akce budou vždy zveřejněné na sociálních sítích Watedrop a Bambule. Plánovaná je například bojovka „najdi si svou odměnu“, při které budou úspěšní řešitelé odměněni dárkem.

Myšlenka, která přišla z nebes

Není tomu tak dávno, co byl mladý muž na cestě letadlem na jedno z jeho častých jednání. Martin byl téměř pořád na cestách, chtěl se starat o své zdraví a redukovat nápoje s cukrem nabízené na palubě letadla. OK, potom tedy voda! Bez ničeho.

Právě v tu chvíli se zrodil nápad na kapsle Waterdrop. Unikátní mikrodrink v kapsli, který představuje alternativu ke slazeným nápojům v plastu. Jedna kapsle ochutí až 600 ml vody, bez zbytečného cukru a chemie. Obsahuje navíc řadu vitamínů a antioxidantů. A je tak malá, že ji můžete vzít všude s sebou.

Malá kostka s velkým efektem

V malé kostce jsou zabalené ty nejlepší a nejzdravější ingredience z celého světa: acai z Brazílie, asijský ženšen, moringa z Indie nebo africký baobab. Waterdrop – kostka bez cukru je plná toho nejlepšího, co svět nabízí a dodává vodě lahodnou chuť plnou botanických výtažků a extraktů ze superpotravin a navíc zcela bez cukru. Je tak vhodná pro diabetiky, těhotné, ale i děti.

Ušetří až 97 % plastu

Ve svém portfoliu nabízí Waterdrop kromě kapslí k ochucení vody také skleněné lahve (například od rakouské návrhářky Leny Hoschek), termolahve nebo bambusová brčka. Kapsle podporují nejen v dodržování pitného režimu, ale mají i pozitivní dopad na odpadové hospodářství. V balení po dvanácti kapslích je množství recyklovatelného obalu nižší než u víčka od plastové lahve. „Jsme hrdí, že kapsle snižuje produkci odpadu o 97 % oproti klasické PET lahvi,“ uvedla ředitelka společnosti Waterdrop pro Českou a Slovenskou republiku Kateřina Navrátilová. Ve společnosti Waterdrop se snaží v každém kroku výroby produktu dbát na sociální a environmentální aspekty. Rostliny se pěstují v režimu udržitelného hospodářství v rodinné firmě v Německu, nikoli na plantáži. Při rozvozu k zákazníkům využívají služeb dopravce, který dbá na životní prostředí, a za najeté kilometry a vyprodukované CO2 vysazuje nové stromy. Pro kompletaci papírových obalů využívá pracovní síly v chráněné dílně.

Nahrazením standardních PET lahví drinky waterdrop lze snížit plastový odpad o 95 % a zároveň snížit uhlíkovou stopu díky nízké převozní váze kapsliček. Zdravý pitný režim nabízí Waterdrop nejen pro jednotlivce, ale také pro firmy. V současné době spolupracuje společnost Waterdrop například s Porodnicí Podolí, kde je součástí programu „Motherbox nosí čáp“ nebo s firmami JLV a.s., Toka a.s., Bonteque s.r.o., ČSOB a další.

(tz)