Letošní podzim v Artisanu ve znamení tematicky laděných brunchů

Podzimní brunch v restauraci Artisan 2023Více než 45 chodů a nepřeberné množství vytříbených chutí od českých farmářů – to jsou tematicky laděné podzimní brunche v podání pražské restaurace The Artisan. Na milovníky gurmánských zážitků čeká široká nabídka kvalitních lokálních surovin, včetně sezónní zeleniny z domácí produkce, sýrů z Krasolesí, ryb z Chabrybárny a mnoho dalšího.

„Tematické brunche se nám osvědčily již během jarních a letních měsíců, kdy jsme se zaměřili na sezónní suroviny jako je chřest, jahody, náš domácí med nebo třeba lesní ovoce. Podzim se ponese v duchu divokých bylinek a jedlých květů, rajčat z naší zahrádky a vybraných produktů od ověřených dodavatelů,“ říká David Rejhon, šéfkuchař restaurace The Artisan.

Brunch v restauraci Artisan na podzim roku 2023 ovládnou lokální farmáři. „Snažíme se, aby nedělní brunche odrážely filozofii celé restaurace. Věříme, že bufetový brunch by neměl být pouze o množství, ale především o kvalitě servírovaných pokrmů. Naším cílem je hostům poskytnout prvotřídní kulinářský zážitek, ale přitom nezapomínáme ani na šetrný přístup k životnímu prostředí,“ dodává Rejhon.

A nač se můžete během podzimu 2023 těšit?

  • Září přinese brunche plné rajčat z vlastní zahrádky (10. září) a sýrů z Krasolesí (17. září).
  • Říjen nabídne hostům to nejlepší ze Sluneční farmy Vykáň (1. října) a dýňové hody, které se představí v rámci oslav Halloweenu (29. října).
  • Listopad bude přát milovníkům masa, na začátku měsíce si bude možné dopřát čerstvé rybí úlovky z Chabrybárny (5. listopadu) a 26. listopadu si hosté pochutnají na burgerech, včetně těch zeleninových, rybích ale i klasických hovězích.

Na jednotlivé brunche jsou zváni rovněž přímo farmáři, kteří hostům přiblíží příběh svých surovin.

Hosté se mohou těšit na rodinné brunche v restauraci The Artisan každou neděli vždy od 12:30 hodin.

Více informací naleznete zde: www.theartisan.cz.

(tz)