Michal Hanáček investuje do startupu SkvěléČesko.cz

Už dva roky SkvěléČesko.cz vyvíjí a poskytuje platformu primárně pro malé a střední podniky ve službách pro volný čas. Nyní získává investici v řádech milionů korun od Michala Hanáčka, který hrál klíčovou roli při vzniku a expanzi lékárenské skupiny Pilulka.cz.

Start-up SkvěléČesko.cz vyvíjí unikátní platformu pro standardizaci a centralizaci služeb volného času. Poskytuje řešení, které provozovatelům služeb automatizuje veškeré procesy spojené s objednávkou – od samotné rezervace, přes zaúčtování dokladů až po zákaznický servis. Po turbulentních začátcích validuje svůj obchodní model a aktuálně obsluhuje na 4000 aktivit s ročními tržbami v nízkých desítkách milionů korun.

„Celý segment služeb volného času mě i v dnešní době překvapil svou mírou (ne)digitalize. Což ovšem vnímám jako obrovskou příležitost a SkvěléČesko.cz je na nejlepší cestě ji využít. Celý tým odvádí skvělou práci a vytváří smysluplný produkt, který poskytovateli zjednodušuje práci s obsluhou rezervace a zákazníkovi přináší stejný komfort, jako třeba při vyhledávání a rezervaci hotelu.” říká Hanáček
Hanáček do SkvěléČesko.cz vstupuje jako strategický investor, který mimo finanční investici přináší bohaté zkušenosti z oblasti online marketingu, B2B vztahů a expanze na zahraniční trhy.

„Já i celý tým si vážíme důvěry, kterou do nás Michal vložil. S jeho zkušenostmi se nám daří SkvěléČesko.cz rozvíjet rychleji a efektivněji. Výsledky prvních změn se již projevují a meziměsíčně rosteme ve vyšších desítkách procent.” říká Lukáš Krhánek, CEO SkvěléČesko.cz.

Projekt SkvěléČesko.cz byl založen trojicí přátel, kterým chyběla možnost pohodlně rezervovat služby, jako jsou únikové hry, bowling, dětské parky aj. Hlavním impulsem pro vznik tohoto projektu byla snaha zjednodušit proces rezervace a zvýšit komfort při plánování volného času, jako je tomu u hotelů či letenek. Cílem SkvěléČesko.cz je změnit standard plánování volného času, zvýšit transparentnost a kvalitu těchto služeb.

(tz)