Fajnové koláče téměř bez práce

300x600_kolac5Novou reklamní kampaň, jejímž cílem je opět českým firmám humornou formou připomenout přínosy informačních systémů HELIOS, vyslal letos na podzim do médií jejich producent, společnost Asseco Solutions. Běží od 3. října a její tváří je tentokrát opět podnikatel Krach. Na rozdíl od loňského roku, kdy neměl informační systém a utápěl se proto v problémech, nyní – díky zavedení systému HELIOS – už i jeho firma patří k těm úspěšným.

Podzimní kampaň obsahem i svou formou nadsázky navazuje na letošní jarní kampaň a též na tu, která proběhla na podzim 2015. I nyní zde vládnou zábavnost, dynamičnost a personifikace, které zaznamenaly velmi příznivé ohlasy v obou uplynulých pololetích. Úspěch je zde navíc znázorněn neotřelou paralelou mezi koláčovými grafy a skutečnými koláči (které si díky systémům HELIOS můžete užívat téměř bez práce). Vtipné video doplnily na mnoha místech tradiční bannery, billboardy i inzeráty v tisku, které též využívají motiv koláčů.

Ačkoliv mluvíme k firemní klientele, tak se snažíme využívat prvky známé především z B2C komunikace. Proto ani v naší kampani nechybí emoce a vtip, pomocí kterých ukazujeme výhody našich systémů,“ říká Martin Jedlička, šéf marketingu ve společnosti Asseco Solutions a dodává: „Před spuštěním kampaně jsme si důkladně otestovali naši kreativu a aktuální video baví diváky ještě víc, než předchozí. Tomu také odpovídají první čísla, která pozorujeme.“

Kampaň ve svém media mixu zahrnuje především onlinová periodika, jako jsou iHNed, E15.cz, Novinky.cz, iDnes.cz a mnoho dalších. Nezapomíná však ani na tištěná periodika, ať už odborná či lifestylová, jako například ICT revue, Forbes či For Golf, kde jsou umístěny plošné inzeráty. Dalším médiem, pro které se letos společnost Asseco Solutions v rámci podzimní kampaně rozhodla, jsou billboardy v Praze, Brně, Hradci Králové a u dálnic mezi Prahou a těmito městy.

Naše kampaň je cílena na vybrané skupiny populace a jim je přizpůsoben i výběr médií,“ vysvětluje Martin Jedlička. „Naším cílem není zasáhnout masy, ale lidi, kterým je blízký náš humor a kterým naše systémy mohou přinést prospěch.“

Asseco Solutions

Asseco Solutions, a.s., je největším producentem podnikových informačních systémů na českém a slovenském trhu. Softwarová řešení z jeho produkce jsou distribuovány i na dalších trzích v rámci střední Evropy. Společnost se zabývá nejen vývojem, ale také implementací a podporou specializovaných systémů pro organizace všech velikostí v nejrůznějších oblastech jejich působení. Produktové portfolio sahá od informačních systémů pro nejširší spektrum podniků, zabývajících se výrobou, obchodem či službami, přes produkty pro oblast veřejné správy, až po např. produkty pokrývající specializované potřeby ubytovacích a stravovacích zařízení. Všechny produkty jsou doplněné širokou nabídkou služeb a partnerských programů. Kromě základních modulů a funkcionalit poskytují též řešení pro jednotlivé oblasti podnikání, tzv. „oborová řešení“. Asseco Solutions je nositelem certifikátu kvality ISO 9001:2008 a je členem nadnárodní skupiny ASSECO Group.

Na konci roku 2015 v Asseco Solutions, a.s. pracovalo celkem 315 osob a obrat za rok 2015 činil 451,1 mil. Kč.

Poslání společnosti Asseco Solutions

Pomáháme firmám, aby byly úspěšné v jejich podnikání. Díky našim službám se mohou plně věnovat svým aktivitám, starost o informační systémy přenechávají nám. V každém okamžiku ctíme vztah s našimi zákazníky i pracovníky, lpíme na pověsti důvěryhodného partnera.

Bližší informace lze nalézt na http://www.assecosolutions.com

Skupina ASSECO

Skupina ASSECO byla založena v roce 2004 vytvořením strategického partnerství mezi Asseco Poland (bývalý Comp Rzesów) a Asseco Central Europe (bývalý Asset Soft).

Mateřská společnost Asseco Poland S.A. je největší IT společností kótovanou na Varšavské burze cenných papírů. Ekonomicky patří k nejsilnějším evropským softwarovým společnostem – v roce 2014 se umístila na šestém místě v žebříčku The Truffle 100, který analyzuje 100 nejúspěšnějších softwarových společností na základě kategorie výnosů z vlastního softwaru.

Skupina Asseco je dnes mezinárodním uskupením prosperujících evropských IT společností. Je přítomná v celé Evropě prostřednictvím svých regionálních holdingů: Asseco Poland, Asseco Central Europe, Asseco South Eastern Europe, Asseco Western Europe a Asseco Eastern Europe. Aktivity skupiny mimo evropský trh realizují společnosti sdružené v holdingu Formula Systems. Tyto společnosti působí například v Izraeli, USA, Japonsku a Kanadě. Společnosti skupiny ASSECO poskytují komplexní IT řešení všem segmentům ekonomiky v mnoha zemích. Portfolio jejích klientů tvoří stejně tak silné nadnárodní bankovní a finanční společnosti, veřejné instituce, mezinárodní korporace, jako malé a střední podniky. ASSECO Group zaměstnává přes 18 000 lidí.

Bližší informace lze nalézt na http://www.asseco.com.

(tz)