Slavia pojišťovna podpořila oslavy Harley-Davidson

Mezi významné partnery oslav 115. výročí založení legendární značky Harley-Davidson, které proběhly minulý víkend v Praze, se zařadila i Slavia pojišťovna. Vedení pojišťovny se rozhodlo na akci, která přivítala více než 60.000 motocyklů a přes 100.000 návštěvníků, akcentovat především bezpečnost motorkářů. „Klademe veliký důraz na bezpečnost jak za volantem, tak za řídítky motocyklů. Náš tým proto v průběhu oslav propagoval mezi motorkáři nejen produkty Slavia pojišťovny, ale také radil jak tuzemským, tak i zahraničním návštěvníkům holešovického Výstaviště v problematice bezpečné jízdy,“ řekl k mezinárodní akci Václav Geletič, produktový manažer Slavia pojišťovny.

S prevencí i pojištění

Kromě prevence seznamoval motorkáře tým pojišťovny také s produkty, bez kterých se dnes už aktivní motorista neobejde. „Obvykle se řidiči domnívají, že je jen povinné ručení, které je v podstatě stejné všude a jen se liší cenou. Upozorňovali jsme motorkáře na fakt, že i v jeho rámci si mohou sjednat různé typy s rozdílným plněním, od základního, přes balíček Jistota až po prémiové pojištění Jubileum. Stejně tak jsme majitelé harleyů seznámili s výhodami našich ostatních produktů a připomněli, jak je důležité mít i pro krátké vyjížďky do zahraničí cestovní pojištění. Jako bonus jsme návštěvníkům nabídli po dobu konání oslav i slevu při on-line pojištění jejich motorek,“doplnil Geletič.

Prevence je naší prioritou

Slavia pojišťovna je velmi často partnerem právě motoristických veřejných akcí, vynakládá finanční prostředky na prevenci v oblasti bezpečnosti chodců na silnici. „Cítíme potřebu stále chodce a motoristy seznamovat se zásadami bezpečného pohybu na silnicích. Proto jsme se zúčastnili oslav H-D, právě proto se tolik věnujeme prevenci. Neorientujeme se však pouze na motoristickou veřejnost, bezpečnost a ochrana zdraví je naší prioritou a proto jsme například smluvním partnerem Horské služby ČR a podílíme se i na jejích akcích pro veřejnost,“ uved Václav Geletič s tím, že nyní Slavia pojišťovna zvažuje podporu dalších podobných akcí se zaměřením na motorkáře.

Slavia pojišťovna působí na pojistném trhu již od roku 1868 a právě v tomto roce oslaví významné 150. výročí. Tradici, dlouholeté zkušenosti a inovativní přístup uplatňuje jak v nabídce pojištění pro soukromé osoby a firmy, tak i v přístupu ke každému klientovi. Soukromé osoby mohou využít jejích služeb například v oblasti pojištění majetku, pojištění občanské odpovědnosti a také cestovního a úrazového pojištění. Slavia pojišťovna se pak dlouhodobě zaměřuje na zodpovědné řidiče, kteří se u ní v rámci autopojištění mohou těšit na mnohá zvýhodnění. Současně patří Slavia pojišťovna mezi lídry na trhu v oblasti pojištění cizinců a nabízí i specifické služby v podobě pojištění bezkrevní léčby či domácích mazlíčků. V případě firem poskytuje kromě pojištění odpovědnosti, aut a přepravy i majetková a strojní pojištění. V neposlední řadě nabízí také individuální pojištění statutárních orgánů či žadatelů dotací z EU, i proto mezi spokojené zákazníky Slavia pojišťovny patří taktéž obce a města.

www.slavia-pojistovna.cz