Fanoušci platí kartami v barvách svých klubů

ČSOB jako jediná banka na českém trhu pokračuje v nabídce platebních karet v exkluzivním designu sportovních klubů. Aktuálně je do projektu zapojeno osm klubů z různých regionů. Držitel karty získá designový platební nástroj s celou řadou výhod. Kartu svého oblíbeného klubu lze sjednat na vybrané pobočce ČSOB nebo Poštovní spořitelny v daném regionu nebo také online s novým běžným účtem.

Fanouškovské karty vydává ČSOB již od roku 2015, novinkou od loňského roku je možnost sjednání online. Mezi sportovní kluby, které mají platební kartu ve svém designu, patří fotbalové týmy FC Viktoria Plzeň, FC Slovan Liberec či FC Hradec Králové, z hokejového prostředí si pak přijdou na své fanoušci HC Komety Brno, HC Dynama Pardubice, HC Motoru České Budějovice či HC VERVY Litvínov a z golfového prostředí je připravena karta Golf Club Hostivař.

Karta pro fanoušky se v nedávné době stala také partnerem volně stažitelné mobilní hokejové aplikace Motor České Budějovice, ve které si klient může objednat občerstvení, zvolit hráče utkání, zakoupit vstupenku na další utkání nebo třeba poslat vzkaz blízké osobě během utkání prostřednictvím velkoformátové obrazovky nad ledovou plochou stadionu. V aplikaci si fanoušek může také objednat online kartu Motor.
Karta kromě jedinečného designu přináší také řadu výhod a slev u obchodníků. Slevy se vztahují například na nákup ve fanshopech, pohonných hmot či v zákaznickém programu Svět odměn od ČSOB. Slevové akce jsou velmi často také regionální a vztahují se vždy k danému klubu. Karta nemusí sloužit pouze pro placení. Například fanoušci FC Slovan Liberec využívají platební kartu zároveň jako permanentku.

„Karty jsou fanoušky, kluby i regiony velmi dobře vnímány a představují diferenciátor naší produktové nabídky v regionech,“ říká Miroslav Kybal, manažer sportovních karet z ČSOB.
O vydání nové platební karty v klubovém designu si může kromě stávajících klientů ČSOB a Poštovní spořitelny zažádat kdokoli. Stačí jen navštívit vybranou pobočku nebo si sjednat účet s kartou online na stránkách www.csob.cz nebo www.postovnisporitelna.cz, kde lze najít také veškeré výhody spojené s preferovanou kartou.

(tz)